Kdo to tu

organizuje?Možná si říkáš, co za bájná stvoření organizuje tuto soutěž. Nemusíš hledat dál, na této stránce se pokusíme zodpovědět všechny tvé otázky.

Předně nejsme bájná stvoření, ale studenti informatiky z Univerzity Karlovy, konkrétně z Matematicko-fyzikální fakulty (Matfyzu). V týmu jsou zastoupené skoro všechny generace matfyzáků od prváků až po ty, kteří už mají magisterský diplom téměř v kapse.

Celá soutěž je podporována fakultním grantem. Původně Kasiopea vznikla převážně z organizátorů Korespondenčního Semináře z Programování (KSP) a později se osamostatnila a stala plně nezávislou soutěží žijící vlastním životem a zaměřující se na středoškolské programátory všech úrovní.

Kde se můžeš o Maftyzu dočíst více? Různé aktualitky a zajímavé novinky neustále přibývají na www.matfyz.cz, na jakékoli formálnější otázky (třeba jak studovat!) odpoví www.mff.cuni.cz.

Líbila se ti Kasiopea a chceš v budoucnu zkusit něco podobného? Nezoufej, nemusíš čekat celý rok na to, jestli Kasiopea bude zase. Můžeš se zapojit do dalších soutěží pořádaných Matfyzem. Programování si nejlíp užiješ v  KSP-Z či KSP. Pokud máš rád matematiku, zkus Pikomat nebo PraSe. Pokud dáváš přednost fyzice, zvaž účast ve Výfuku nebo Fykosu. A pokud máš rád i další obory, pak je pro tebe M&M :)

Chceš nás kontaktovat?

Schránku na holubí poštu bohužel nemáme, můžeš ale použít email. Naše adresa je kasiopea@matfyz.cz.
Najdeš nás také na Facebooku.

Máš na to!

I ty můžeš vyhrát! Nebo to aspoň zkusit :)